İmad-der üyelerinin paylaşım platformu

İmad-der üyelerinin paylaşım platformu

 •  
 • İlaç Paylaşımı
  1. Tüp bebek tedavisi gören ve kullanmadığı ilaçları bulunan infertil ailelerin ilaçlarını ihtiyaç sahibi aileler ile paylaştığı platformdur. Form başlığı tamamıyla yardım amaçlı açılmış olup imad-der hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
  2. Soner Taşova
   17 Aralık 2021 10:32
  3. 1 1
  1. Maddi durumu nedeniyle ilaç alamayan ailelerin ihtiyaçlarını belirttiği platformdur. Form başlığı tamamıyla yardım amaçlı açılmış olup imad-der hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
  2. 0 0
 •  
 • Tedavilere İlişkin Sorular
  1. Bitkiseler, macunlar ile ilgili değerlendirmeler tamamıyla üyelerimizi bilgilendirme amaçlı olup herhangi bir tedavi önerilmesi yasaktır. İmad-der tedavi önerileri ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
  2. 0 0
  1. Hormon seviyeleri ile ilgili değerlendirmeler tamamıyla üyelerimizi bilgilendirme amaçlı olup herhangi bir tedavi önerilmesi yasaktır. İmad-der tedavi önerileri ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
  2. 0 0
  1. Alternatif tıp ile ilgili değerlendirmeler ile ilgili değerlendirmeler tamamıyla üyelerimizi bilgilendirme amaçlı olup herhangi bir tedavi önerilmesi yasaktır. İmad-der tedavi önerileri ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
  2. 0 0
  1. Diğer tedaviler ile ilgili değerlendirmeler tamamıyla üyelerimizi bilgilendirme amaçlı olup herhangi bir tedavi önerilmesi yasaktır. İmad-der tedavi önerileri ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
  2. Soner Taşova
   23 Aralık 2021 09:51
  3. 1 1
 •  
 • Sağlık Kuruluşları ve Doktorlara İlişkin Değerlendirmeler
  1. Sağlık Kuruluşlarına İlişkin Değerlendirmeler bu alanda paylaşılacak olup üyelerimizin küfür, hakaret, aşağılayıcı vb. paylaşımlar yapması yasaktır. Bu tarz paylaşımlardan dolayı imad-der sorumluluk kabul etmemektedir.
  2. 0 0
  1. Doktorlara ilişkin değerlendirmeler bu alanda paylaşılacak olup üyelerimizin küfür, hakaret, aşağılayıcı vb. paylaşımlar yapması yasaktır. Bu tarz paylaşımlardan dolayı imad-der sorumluluk kabul etmemektedir.
  2. 0 0
 •  
 • Tedavi Ücretlerine İlişkin Değerlendirmeler
  1. Tüp bebek tedavi ücretlerine ilişkin değerlendirmeler yer almakta olup İmad-der bu alanda paylaşılan ücretler ile ilgili bir teminat vermemektedir. Bu alanda paylaşılan tüm ücretlerle ilgili değerlendirmelerin sorumluluğu paylaşım yapan üyemize aittir.
  2. 0 0
  1. Micro Tese ücretlerine ilişkin değerlendirmeler yer almakta olup İmad-der bu alanda paylaşılan ücretler ile ilgili bir teminat vermemektedir. Bu alanda paylaşılan tüm ücretlerle ilgili değerlendirmelerin sorumluluğu paylaşım yapan üyemize aittir.
  2. 0 0
  1. Diğer tedavilerin ücretlerine ilişkin değerlendirmeler yer almakta olup İmad-der bu alanda paylaşılan ücretler ile ilgili bir teminat vermemektedir. Bu alanda paylaşılan tüm ücretlerle ilgili değerlendirmelerin sorumluluğu paylaşım yapan üyemize aittir.
  2. 0 0
 •  
 • Psikolojik Sorunlara İlişkin Dertleşme Sayfası