KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Prof. Dr. Ahmet Hakan HALİLOĞLU ve Prof. Dr. Timur GÜRGAN ile İnstagram Canlı Yayın Programı](https://www.imadder.org.tr/imgs/70x55x2/purple-and-white-simple-corporate-conference-speakers-instagram-story-7.png)
Prof. Dr. Ahmet Hakan HALİLOĞLU ve Prof. Dr. Timur GÜRGAN ile İnstagram Canlı Yayın Programı
24 Ocak 2023![Prof. Dr. Özlem Evliyaoğlu ile İnstagram Canlı Yayın](https://www.imadder.org.tr/imgs/70x55x2/img-20220522-wa0017.jpg)
Prof. Dr. Özlem Evliyaoğlu ile İnstagram Canlı Yayın
10 Haziran 2022![Prof. Dr. Recai Papuçcu ile İnstagram Canlı Yayını](https://www.imadder.org.tr/imgs/70x55x2/img-20220219-wa0000_1.jpg)
Prof. Dr. Recai Papuçcu ile İnstagram Canlı Yayını
19 Şubat 2022![Evlilikte Cinsellik: Ağrılı Cinsel İlişkide Fizyoterapist Bakış Açısı](https://www.imadder.org.tr/imgs/70x55x2/mad-der.png)
Evlilikte Cinsellik: Ağrılı Cinsel İlişkide Fizyoterapist Bakış Açısı
09 Şubat 2022![Embriyolog Semra Sertyel ile İnstagram Canlı Yayını](https://www.imadder.org.tr/imgs/70x55x2/img-20211223-wa0026.jpg)
Embriyolog Semra Sertyel ile İnstagram Canlı Yayını
22 Aralık 2021![İmadder 9 Adet Kurban bağışladı](https://www.imadder.org.tr/imgs/950x534x2/kurban_8708.jpg)
Merkezi Antalya’da olan İnfertilite ile Mücadele Araştırma ve Dayanışma Derneği, Sivas’ta Hayat Ağacı Derneğine 9 adet kurban bağışladı.
Kısa adı İMAD-DER olan ve ülke genelinde çocuk sahibi olamayan ailelerden oluşan dernek, ülkemizin yaşadığı zor süreçte ihtiyaç sahibi ailelere destek amacıyla kendi üyelerinden bağış toplayarak Hayat Ağacı Derneğine destek oldu.
İMAD-DER Başkanı Doğan Ceylan, üyelerden gelen talep üzerine Koronavirüsün ülkemizden, İslam Dünyasından ve mazlum coğrafyalardan uzak olması temennisiyle Hayat Ağacı Derneğine kurban bağışladı.
Hastalık sebebiyle hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, enfekte olanlara ise acil şifalar dileyen dernek başkanı Doğan Ceylan, bu süreçte ihtiyaç sahiplerine destek olmaya devam edeceklerini söyledi.
Diğer yandan Hayat Ağacı Derneğine bağışlanan kurbanlar, tekbirler eşliğinde kesildikten sonra paketlenip Gıda Bankasından yardım alan ihtiyaç sahiplerine alışveriş limitleri dışında dağıtıldı.
65 yaş üstü büyüklerimizin gıda, temizlik ürünü gibi yardım paketlerine, kurban eti de ilave edilerek evlerine servis edildi. İkamet adreslerinde yardımlarını teslim alan büyüklerimiz, bağışlarıyla kendilerine destek olan hayır sahiplerine duacı oldu.
https://www.mysivas.com/imadder-9-adet-kurban-bagisladi-47395.html