KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Prof. Dr. Ahmet Hakan HALİLOĞLU ve Prof. Dr. Timur GÜRGAN ile İnstagram Canlı Yayın Programı](https://www.imadder.org.tr/imgs/70x55x2/purple-and-white-simple-corporate-conference-speakers-instagram-story-7.png)
Prof. Dr. Ahmet Hakan HALİLOĞLU ve Prof. Dr. Timur GÜRGAN ile İnstagram Canlı Yayın Programı
24 Ocak 2023![Prof. Dr. Özlem Evliyaoğlu ile İnstagram Canlı Yayın](https://www.imadder.org.tr/imgs/70x55x2/img-20220522-wa0017.jpg)
Prof. Dr. Özlem Evliyaoğlu ile İnstagram Canlı Yayın
10 Haziran 2022![Prof. Dr. Recai Papuçcu ile İnstagram Canlı Yayını](https://www.imadder.org.tr/imgs/70x55x2/img-20220219-wa0000_1.jpg)
Prof. Dr. Recai Papuçcu ile İnstagram Canlı Yayını
19 Şubat 2022![Evlilikte Cinsellik: Ağrılı Cinsel İlişkide Fizyoterapist Bakış Açısı](https://www.imadder.org.tr/imgs/70x55x2/mad-der.png)
Evlilikte Cinsellik: Ağrılı Cinsel İlişkide Fizyoterapist Bakış Açısı
09 Şubat 2022![Embriyolog Semra Sertyel ile İnstagram Canlı Yayını](https://www.imadder.org.tr/imgs/70x55x2/img-20211223-wa0026.jpg)
Embriyolog Semra Sertyel ile İnstagram Canlı Yayını
22 Aralık 2021![İMAD-DER'den ' Çocuklar Üşümesin' projesi](https://www.imadder.org.tr/imgs/950x534x2/3_8.png)
İnfertilite ile Mücadele Araştırma ve Dayanışma Derneği(İMADDER) ‘Çocuklar Üşümesin Hep Gülümsesin’ projesi kapsamında ihtiyaç sahibi çocuklara giyim ve kırtasiye yardımında bulundu.
İMADDER Başkanı Doğan Ceylan, derneğin yalnızca çocuk sahibi olamayan ailelerden oluştuğunu hatırlattı. İnfertil ailelerin sayılarının her geçen gün arttığını dile getiren Ceylan, “ Çocuk sahibi olmak adına sessizce verdiğimiz mücadele bütün dünya da olduğu gibi ülkemizde de yöneticilerin dikkatinden kaçtığı gerçeği ortada. Dernek üyeleri olarak 'Zamanı durduramıyorsak çözümü hızlandırmalıyız' sloganı ile infertiliteye çözüm arayışı kapsamında ulusal ve uluslararası konferans ve sempozyumlar düzenliyoruz. Bu problemin çözümüne katkı sunarken, sosyal sorumluluk projelerini de aksatmadan yürütüyoruz.” dedi.
Derneğin bu yılki ilk faaliyetinin, ‘Çocuklar Üşümesin Hep Gülümsesin’ projesi olduğunu belirten Doğan Ceylan, “Bu projeyle çocuk sahibi olamayan İMADDER üyesi ailelerin, ‘Madem kendi çocuğumuz olmuyor ve giyim kırtasiye malzemesi almıyoruz, ihtiyaç sahibi çocuklar var’ diyerek kendi aralarında başlattığı kampanya ile toplanan bağışları ülkemizin çeşitli bölgelerinde çocuklara giyim ve kırtasiye yardımı olarak ulaştırdık. Sivas, Şanlıurfa, Ağrı, Batman’dan gelen talepler üzerine çocuklara bot, mont ve kırtasiye yardımı yapıldı.”ifadelerine yer verdi.